شرایط

شرایط و قوانین استفاده از خدمات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات لایو‌کده به دقت ملاحظه فرمایید.

  • ورود کاربران به وبسایت لایو‌کده یا اپلیکیشن موبایل لایو‌کده، ورود نام کاربری و رمز ورود و خرید بسته های لایو‌کده به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه لایو‌کده از سوی کاربر می باشد.
    لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافقهای قبلی محسوب میشود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید با توجه به اینکه کلیه اصول و رویههای رسانه لایو‌کده منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد، متعاقبا کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشند. در صورتی که در قوانین مندرج، رویهها و خدمات رسانه لایو‌کده تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

با توجه به این نکته که هزینه تمام سرویس های لایو‌کده شامل مالیات بر ارزش افزوده مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران می گرددند قیمت های اعلامی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده محاسبه گردیده است.

تعریف کاربر:

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است از خدمات رسانه لایو‌کده بهره مند می گردد.

تعریف مشترک:

مشتری به شخصی گفته می شود که مبادرت به خرید بسته های سرویس لایو‌کده و سایر محصولات مرتبط لایو‌کده نموده باشد و در حال استفاده و بهره برداری از سرویس لایو‌کده باشد.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه لایو‌کده استفاده میکنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید میکنید و یا به فروشگاه اینترنتی لایو‌کده ایمیل میزنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویهها باشد، شما موافقت می‌کنید که فروشگاه لایو‌کده به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی یا سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات، فروشگاه لایو‌کده برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک اطلاع رسانی ارسال می نماید و کاریران با پذیرش این شرایط و قوانین، موافقت خود را با دریافت این پیامک ها اعلام نموده اند و از محتوا و مفهوم پیامک اطلاع یافته اند.

توجه داشته باشید که liveu.co@gmail.com ایمیلی است که فروشگاه لایو‌کده از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود ایمیل ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه ایمیل تحت عنوان فروشگاه لایو‌کده، با هر ایمیل دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه است و در صورت دریافت چنین ایمیلی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به liveu.co@gmail.com اطلاع دهید.

برای هرگونه سوال در خصوص بسته های ارائه شده در فروشگاه لایو‌کده و یا هرگونه سوال در خصوص بسته خریداری شده صرفا از طریق ایمیل ارائه شده و یا سامانه ثبت شکایات و نظرات ارائه شده اقدام فرمائید.

کیفیت سرویس لایو‌کده

بهره برداری از سرویس لایو‌کده به صورت اینترنتی بوده و به کیفیت شبکه، پهنای باند اینترنتی کاربر، ترافیک مصرفی و مجاز وی، حجم ترافیک درحال مصرف و سرعت اتصال به اینترنت وابسته می باشد و میبایست مشترک نسبت به تامین کیفیت اتصال مناسب برای سرویس لایو‌کده اقدام نماید.

حداقل نیازمندی لایو‌کده برای اتصال اینترنتی شامل:

  • محتوی SD اتصال به اینترنت با سرعت دانلود حداقل 768 کیلوبیت بر ثانیه میباشد.
    محتوی HD
  • اتصال به اینترنت با سرعت دانلود حداقل 5/1 مگابیت بر ثانیه میباشد.

قابل ذکر است اتصال سایر دستگاه های متصل به اینترنت بر کیفیت سرویس لایو‌کده تاثیر مستقیم دارد و باعث کاهش سرعت دسترسی و کاهش کیفیت سرویس میشود و می بایست اتصال اینترنتی سایر دستگاه ها در هنگام بهره برداری از سرویس لایو‌کده محدود گردد.

دانلود هرگونه محتوا از اینترنت باعث اختصاص همه پهنای باند اینترنت به دانلود شده و میبایست در هنگام بهره برداری از سرویس لایو‌کده هیچگونه دانلودی در حال انجام نباشد.

در صورت کاهش ناگهانی سرعت و پهنای باند اتصال به اینترنت مشترک یا کاربر و یا هرگونه کاهش ناگهانی به هر دلیل، که باعث اختلال در بهره برداری از سرویس لایو‌کده گردد در مسئولیت های تامین اینترنت مشترک بوده و لایو‌کده در این خصوص مسئولیتی ندارد.

برای اطلاع از سرعت اتصال خود به اینترنت و همچنین اطلاع از نوسان و کاهش سرعت اینترنت خود با اپراتور اینترنتی خود تماس حاصل فرمائید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

فروشگاه لایو‌کده مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف نماید و کلیه سفارش‌های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌گیری، پردازش می‌شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه محفوظ است.

استرداد سرویس و بسته خریداری شده:

از آنجاکه ماهیت بسته های لایو‌کده سرویس های تلویزیونی می باشند لذا امکان استرداد بسته های خریداری شده وجود نداشته و درخواست داریم در صورت ابهام و سوال با بخش پشتیبانی لایو‌کده تماس حاصل فرمایید.

مسئولیت های کاربران و مشترکین:

کاربران لایو‌کده می پذیرند که همه اطلاع رسانی ها و نوتیفیکیشن ها و همه پیامک های لایو‌کده را مشاهده کرده اند و معنی و مفهوم آن را پذیرفته اند.

مقررات استفاده منصفانه:

مطابق رویه ها و دستورالعمل های لایو‌کده  ، سیاست استفاده منصفانه یا Fair Use Policy روشی متداول برای حمایت از همه مشترکین و ارائه خدمات اسپانسری به همه مشترکین می باشد. مطابق این دستور العمل با هدف کنترل و دستیابی به کیفیتی مطلوب و همیشگی برای تمام مشترکین، اسپانسری ترافیک رایگان اپراتورهای منتخب فقط به مشترکانی که استفاده  آنها از عرف رایج ( در این دستور العمل استفاده از 20 گیگابایت و کمتر از آن است) ارائه میشود و مشترکانی که فراتر از 20 گیگابایت از سرویس لایو‌کده و اسپانسری ترافیک لایو‌کده استفاده نمایند پرداخت مازاد ترافیک آنها به عهده مشترک و سرویس اینترنت مشترک میباشد. این سیاست در جهت رعایت حقوق سایر کاربران لایو‌کدهمیباشد.

ترافیک رایگان و اسپانسری ترافیک

با هدف توسعه کاربری محتوا و شبکه های رسانه و تسهیل در اتصال کاربران اپراتور های دیتا، برنامه اسپانسری ترافیک رایگان برای کاربران اپراتور های منتخب طبق اطلاع رسانی های انجام شده در وب سایت لایو‌کده محاسبه می گردد. این اسپانسری فقط برای کاربرانی است که بسته های اشتراک لایو‌کده را خریداری نمایند و مشترک لایو‌کده شوند.

بدیهی است کاربرانی که اقدام به خرید بسته های لایو‌کده را نمی نمایند از این اسپانسری بهره مند نخواهند شد و ترافیک مصرفی آنها به صورت نیم بها محاسبه می گردد.

این اسپانسری به مدت محدود طبق قوانین و سیاست های لایو‌کده خواهد بود و در دوره و شرایط مختلف امکان تغییر در این سیاست وجود دارد.

کپی رایت و حقوق مصنفان و تهیه کنندگان:

محتواهای ارائه شده در لایو‌کده از حق کپی رایت برخوردار می باشد. بسیار سپاسگزار خواهیم بود اگر در سایت‌های دیگر محتوا های لایو‌کده را به هر شکل مشاهده نمودید با لایو‌کده تماس حاصل فرمائید.

اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است.

استفاده از محتوای لایو‌کده به هر نحوی که نقض‌کننده مقررات موجود در این توافقنامه، چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد، ممنوع می باشد