به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری مهرداد علی قارداشی با حضور در فدراسیون ورزش کارگری با جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری دیدار و در خصوص موضوعات مورد علاقه به بحث و تبادل نظر پرداختند. در این دیدار مقرر شد در صورت موافقت و تصویب اعضای هیئت رئیسه فدراسیون تنیس روی میز ۳ نفر اول مسابقات قهرمانی تنیس روی میز کارگران کشور در دو بخش آقایان و بانوان بتوانند در مسابقات تور رنکینگ ایرانی شرکت کنند. شرکت ۲ نفر اول مسابقات قهرمانی کارگران کشور در اردوهای تیم ملی تنیس روی میز و برگزاری دوره های آموزشی داوری و مربیگری در بین جامعه ورزش کار و تلاش کشور و کمک به گسترش این رشته با تجهیز و توسعه در کارخانجات و بنگاههای صنعتی از جمله مباحث مطرح شده در این دیدار بود. گفتنی است انجمن تنیس روی میز کارگران کشور با هدایت آقای مجید احتشام زاده اسطوره تنیس روی میز کشور یکی از پر مخاطب ترین رشته های ورزشی در میان جامعه ورزشی کارگران کشور می باشد و همواره در کلیه رویدادهای بین المللی کارگری حضوری موثر و ثمربخش داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین و مقررات

شرایط استفاده


سامانه «لایوکده» که سـرویس‌های آن از طریق وب‌سایت www.livekade.tv و برنامـه کاربردی به همـین نام ارائه می‌شـود ضمن رعایت قوانـین و مقـررات داخلی و بین‌المللی از جملهGDPR، شرایط و ضوابط مشروح در این صفحه را به اطلاع کاربران سایت می‌رساند. ثبت نام شما در سایت به منزلۀ پذیرش شرایط و ضوابط پیش‌رو بوده و با قبول این شرایط به عنوان کاربر «تلوبیون» شناخته می‌شوید. در صورت موافق نبودن با این شـرایط و ضوابط، لطفاً از ادامۀ روند ثبت‌نام خودداری فرمایید. یادآور می‌شود سامانه «تلوبیون» این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در هر زمان این شرایط را به‌روزرسانی نماید که در این صورت تغییرات از طریق صفحه وب‌سایت و ایمیل شما به اطلاعتان خواهد رسید. شرایط جدید به محض قراردادن در سایت مؤثر خواهد بود.

  • استفاده از «لایوکده» نیازمند اینترنت بوده و هزینه اینترنت بر عهده خود کاربر می‌باشد.
  • سرویس «لایوکده» به دلیل طبیعت فنـی ممکن است در زمان‌های خاصی به علت مشـکلات مربوط به زیرساخت‌های اینترنت قابل استفاده نباشد یا با اشکالاتی مواجه گردد. این شرایط مصداق فورس‌ماژور بوده و در این خصوص مسئولیتی متوجه «لایوکده» نمی‌باشد. در هر حال پشتیبانی سایت همواره پاسخگوی کاربران در خصوص مشکلاتِ قابل حل خواهد بود.
  • کاربر در هر زمان می‌تواند درخواست بستن حساب کاربری خود را بدهد. در این صورت ظرف ۴۸ ساعت کاری، حساب کاربری وی بسته خواهد شد.

محدوده مسئولیت

  • «لایوکده» هـیچ‌گونه مسئولیتی در قبال صحـت و سقم مـطالب و ادعاهایی که در خلال فـیلم‌ها، برنامه‌ها، ویدیوهـا و آگهی‌ها از ناحیه شخصـیت‌های فیلـم‌ها و سریال‌ها، آگهی‌ها و غیره مطـرح مـی‌شـود نداشته و مسئولیت آنچه در محتواهای «لایوکده» اظهار یا ادعا می‌گردد بر عهدۀ سازندگان محتواها می‌باشد.
  • در آخـر به اطلاع مـی‌رسـاند حـق پخـش کلیه آثار مـوجود در سایت «لایوکده» از صـاحبان حقوق مـادی آنها خریـداری شده است. چـنانـچه در ایـن مـورد ادعـا یا مـطـلبی دارید حتـما از طـریـق ایمیل پشتیبانی به نشانی liveu.co@gmail.com با ما تماس بگیرید.
  • کاربر در هر زمان می‌تواند درخواست بستن حساب کاربری خود را بدهد. در این صورت ظرف ۴۸ ساعت کاری، حساب کاربری وی بسته خواهد شد.

موارد مربوط به حفظ حریم شخصی را می‌توانید در قسمت حریم خصوصی ملاحظه کنید.