بیش از نیمی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با کادر فنی خواستار عدم سفر تیم به جم برای دیدار با پارس جنوبی شدند.

اعضای تیم فوتبال استقلال گذشته تست کرونا دادند و در نتایج آزمایش‌ها جواب تست ۴ بازیکن مثبت اعلام شد. این اتفاق باعث شد بیش از نیمی از بازیکنان در گفت‌وگو با کادر فنی بخواهند با توجه به شرایطی که پیش آمده تیم برای دیدار با پارس جنوبی به جم سفر نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین و مقررات

شرایط استفاده


سامانه «لایوکده» که سـرویس‌های آن از طریق وب‌سایت www.livekade.tv و برنامـه کاربردی به همـین نام ارائه می‌شـود ضمن رعایت قوانـین و مقـررات داخلی و بین‌المللی از جملهGDPR، شرایط و ضوابط مشروح در این صفحه را به اطلاع کاربران سایت می‌رساند. ثبت نام شما در سایت به منزلۀ پذیرش شرایط و ضوابط پیش‌رو بوده و با قبول این شرایط به عنوان کاربر «تلوبیون» شناخته می‌شوید. در صورت موافق نبودن با این شـرایط و ضوابط، لطفاً از ادامۀ روند ثبت‌نام خودداری فرمایید. یادآور می‌شود سامانه «تلوبیون» این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در هر زمان این شرایط را به‌روزرسانی نماید که در این صورت تغییرات از طریق صفحه وب‌سایت و ایمیل شما به اطلاعتان خواهد رسید. شرایط جدید به محض قراردادن در سایت مؤثر خواهد بود.

  • استفاده از «لایوکده» نیازمند اینترنت بوده و هزینه اینترنت بر عهده خود کاربر می‌باشد.
  • سرویس «لایوکده» به دلیل طبیعت فنـی ممکن است در زمان‌های خاصی به علت مشـکلات مربوط به زیرساخت‌های اینترنت قابل استفاده نباشد یا با اشکالاتی مواجه گردد. این شرایط مصداق فورس‌ماژور بوده و در این خصوص مسئولیتی متوجه «لایوکده» نمی‌باشد. در هر حال پشتیبانی سایت همواره پاسخگوی کاربران در خصوص مشکلاتِ قابل حل خواهد بود.
  • کاربر در هر زمان می‌تواند درخواست بستن حساب کاربری خود را بدهد. در این صورت ظرف ۴۸ ساعت کاری، حساب کاربری وی بسته خواهد شد.

محدوده مسئولیت

  • «لایوکده» هـیچ‌گونه مسئولیتی در قبال صحـت و سقم مـطالب و ادعاهایی که در خلال فـیلم‌ها، برنامه‌ها، ویدیوهـا و آگهی‌ها از ناحیه شخصـیت‌های فیلـم‌ها و سریال‌ها، آگهی‌ها و غیره مطـرح مـی‌شـود نداشته و مسئولیت آنچه در محتواهای «لایوکده» اظهار یا ادعا می‌گردد بر عهدۀ سازندگان محتواها می‌باشد.
  • در آخـر به اطلاع مـی‌رسـاند حـق پخـش کلیه آثار مـوجود در سایت «لایوکده» از صـاحبان حقوق مـادی آنها خریـداری شده است. چـنانـچه در ایـن مـورد ادعـا یا مـطـلبی دارید حتـما از طـریـق ایمیل پشتیبانی به نشانی liveu.co@gmail.com با ما تماس بگیرید.
  • کاربر در هر زمان می‌تواند درخواست بستن حساب کاربری خود را بدهد. در این صورت ظرف ۴۸ ساعت کاری، حساب کاربری وی بسته خواهد شد.

موارد مربوط به حفظ حریم شخصی را می‌توانید در قسمت حریم خصوصی ملاحظه کنید.